BURGAN LEASİNG BU YIL DA İNTERNATİONAL İSTANBUL CUP'IN ANA SPONSORLUĞUNU ÜSTLENDİ

Burgan Leasing yelken sporuna verdiği desteği sürdürüyor. 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Caddebostan’da gerçekleştirilecek olan 4. International İstanbul Cup’ın ana sponsoru bu yıl yine Burgan Leasing oldu.

08 Mayıs 2018 Salı 09:46 < YELKEN / TEKNE / MARİNA
4. International İstanbul Cup yat yarışları 2018’de de Burgan Leasing sponsorluğunda ve TAYK (Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü) organizasyonuyla Caddebostan’da gerçekleştirilecek. 4. International İstanbul Cup’ın ana sponsoruluğunu son iki yıl olduğu gibi bu yıl da Burgan Leasing üstlendi. 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde toplamda 4 şamandıra yarışının planlandığı 4. International İstanbul Cup’a yaklaşık 40 kadar yatın katılımı bekleniyor.

Burgan Leasing, 4. International İstanbul Cup’ta ana sponsor olarak yer almasının yanı sıra, Burgan Bank ve Burgan Leasing çalışanlarından oluşan yelken takımıyla da yarışlarda yerini alacak. Burgan Yelken Takımı, sahip olduğu genç ve dinamik ekibiyle yarış sezonu boyunca gösterdiği iddiasını 4. International İstanbul Cup’ta da sürdürecek.

Burgan Leasing Genel Müdürü Cüneyt Akpınar, konuya ilişkin şunları söyledi: “Burgan Leasing olarak deniz ve yelken tutkumuz dolayısıyla 4. International İstanbul Cup yat yarışlarına destek veriyoruz. Bir yandan da tekne leasingi tarafında tekne sahibi olmak isteyenler için hızlı ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz. Bu tutkuyu kendi çalışanlarımıza da aşılamak için dört yıl önce Burgan Yelken Takımı’nı kurduk. Böylece hem bu hedefimize ulaştık hem de şirketimiz içerisinde takım çalışması ruhunu güçlendirdik. Takımımız, iş hayatında olduğu gibi katıldığı yarışlarda da kurumumuzu başarıyla temsil ediyor.

“Burgan Leasing olarak, bu yıl dördüncüsü düzenlenen International İstanbul Cup’a bir kez daha sponsor olmaktan ve deniz tutkusunu yaşam biçimi haline getirmiş, bu alanda yıllarca emek vermiş TAYK gibi seçkin bir kurumla işbirliği geliştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Ülkemizde bu sporun yaygınlaşması için Burgan markası, önümüzdeki yıllarda yarışlara katılmaya devam edecek. 4. International Cup’a katılacak tüm sporculara şimdiden başarılar dileriz.”

Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü Genel Müdürü Cahit Üren ise konuyla ilgili olarak: “Denize gönül veren, denizle haşır neşir olan insanların dünya görüşleri daha farklı olur, olayları daha objektif ve gerçekçi olarak değerlendirirler. Bu nedenle biz de insanımızın, özellikle genç nüfusumuzun yarışmalara ve rallilere katılmasını teşvik ederek, onları denize çıkartıp denizin nimetlerinden daha fazla yararlanmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Bu bakış açısıyla 2018 yılında da düzenlediğimiz/düzenleyeceğimiz 3’ü offshore, 51 inshore olmak üzere toplam 54 yarış ve iki ralli ile bin civarında gencimizi denizle kucaklaştırmaya çalışıyoruz.

“İnanıyoruz ki International İstanbul Cup’ta çok yakın bir gelecekte pek çok yabancı yatçının katılacağı bir yarış haline gelecektir" dedi.

YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7559     EURO 6.6657     IMKB 98470     ALTIN 227,817