Celal Toprak

09 Şubat 2016 Salı 10:39 DİĞER KÖŞE YAZILARI

KADIN ELİ DEĞDİ, TURİZMDEN ELİT ÇIKIŞ YOLU GELDİ

Babalarının, dedelerinin kızları çok da başarılılar… Sektörde başarılı işlere imza atıyorlar… Şu an İstanbul Taksim’de Elite World İstanbul ve Elite World Prestige Otelleri ile, Florya E5 kavşağında yer alan Elite World Business Otel, Van’da ki Elite World Van Otel ve Marmaris İçmeler’deki Elite World Marmaris Otel ile sektörde başarılara imza atan Elite World Otelleri’nin de başındaki isimlerden biri de genç bir kadın…Elite World Oteller Zinciri Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik turizmde sıkıntıları tespit ediyor ve bir çağrı yapıyor…

– Sıkıntıdan ancak hep birlikte çıkmak mümkün… Fiyat kırarak bildiğimiz dalı kesiyoruz.

Evet uyarı çok önemli… Oysa özellikle İstanbul’da yatak fiyatları Paris seviyesine doğru geliyordu…

Bu tespiti de Emel Elik yapıyor ve ekliyor…

– Şimdi bütün dünyada Pazar daralıyor. Türkiye bölgedeki gelişmelerden dolayı bu daramdan daha fazla etkileniyor. Bu nedenle mutlaka yeni pazarlar, alternatif pazarlar bulmalıyız.

Emel Elik yeni müşteri ve pazarlara ulaşmak için Elite World Oteller Zinciri olarak düğmeye bastıklarını belirterek, “Yeni pazarlama stratejileri geliştiriyoruz. Yeni ekipler oluşturduk. Çok farklı yöntemler uyguluyoruz.  Ama bunu hep birlikte yapmalıyız” uyarısında bulunuyor ve yeni dönemde yatırımları devam edecekleri sinyalini şu cümlelerle veriyor….

. Eylül ayı itibariyle hizmet vermeye başlayacak en büyük kapasiteli otelimiz bin 200 insanımızı istihdam edecek.

. Basın Ekspres’deki bu Elite World Europe Otel’de çok özel bir hizmet tanımı olacak.

. Ayrıca Elite World Europe Otel’in ardından İstanbul Anadolu yakasında Maltepe’de Elite World Asia Oteli’ni 2017 yılında hizmete alacağız.

. Yurtdışı yatırımlarımızı unutmuş değiliz. Oralarda da fırsatları aramaya devam ediyoruz.  Gözlem’den alındı…
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 4.8088     EURO 5.5992     IMKB 91703     ALTIN 189,301