Anasayfa » Eğitim / Odalar / Dernekler
Pera Eğitim’de Deniz Sezonu Erken Açıldı!
Pera Müzesi eğitim programları İstanbul’da Deniz Sefası: Deniz Hamamından Plaja Nostalji sergisi kapsamında çocuklara, gençlere ve yetişkinlere yönelik atölyeler sunuyor. Pera Eğitim’in yeni programında katılımcılar, atölyelerde deniz ve plaj kültürünün geçmişten günümüze tarihini inceliyor, ardından doğal ve organik malzemeler ile çalışarak kendi tasarımlarını ortaya koyuyor.
Girne Üniversitesi'nde 10. Türk Deniz Ticareti Sempozyumu
Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bünyesindeki Türk Tarih Kurumu, Girne Üniversitesi ve Yakın Doğu Üniversitesi işbirliği ile 12-13 Nisan 2018 tarihlerinde Girne’de Uluslararası X. Türk Deniz Ticareti Tarihi Sempozyumu düzenlenecek.
Malatya'da 'Gemi Sevk Ve İdare' Sınavı
Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Gemi Sevk ve İdare Sınavı gerçekleştirildi.
Sualtı İşleri Sanayi Dalgıçlarını Bekliyor
Sinop Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Sualtı Teknolojileri Programı öğrencileri, mezun olduktan sonra iş bulma kaygısı yaşamadan mesleklerine başlayabiliyor.
Bartın Üniversitesi, Yat Kaptanı ve Sınırlı Vardiya Zabiti Yetiştirecek
Bartın Üniversitesi Meslek Yüksekokulu, yat kaptanlığı, sınırlı vardiya zabitliği ile gemi adamı uzmanlığı eğitimleri verme konusunda Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yetkilendirildi.
Hepimizin Odası Hareketi Marmaralı Denizcilerle
IMEAK Deniz Ticaret Odası Başkan Adayı Tamer Kıran Marmara ziyaretleri kapsamında Bandırma, Çanakkale ve Tekirdağ’da denizcilerle bir araya geldi.
TURGUT KIRAN DENİZCİLİK FAKÜLTESİNDE 7. KARİYER GÜNLERİ TAMAMLANDI
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi tarafından düzenlenen 7.Geleneksel Kariyer Günleri Yasa Denizcilik ve Çebi Kaptan Denizcilik şirketlerinin katılımlarıyla sona erdi
Milli Savunma Bakanlığı Kara Deniz Hava Kuvvetleri Komutanlığı Astsubay alım son sonuçları
MSB Kara , Deniz Hava Kuvvetleri Komutanlığı Astsubay alımı başvuru sonuçları açıklandı
AĞların Sultanları !
Beyşehir Gölü'nde avlanan kadın balıkçıların desteklenmesi kararı alındı."Anadolu'ya ağ atan kadın balıkçılar" projesiyle kadınların meslekteki varlığı güvence altına alınıyor.
KOSDER, 'Liman Devleti Kontrolleri' konulu çalıştay düzenledi
Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği “Liman Devleti Kontrolleri ve Türk Bayrağının Beyaz Listede Kalması” konulu çalıştay düzenledi