KARİKATÜR
haberci Burada

Binali Yıldırım, Berber olursa

Çeşitli incelemelerde bulunmak ve Amasya Çevre Yolu Bahçeler Viyadüğü temel atma törenine katılmak için kente gelen Yıldırım, esnafı ziyaret etti.

09 Ağustos 2011 Salı 11:30
SEAPART

Bakan Yıldırım daha sonra Ziya Paşa Caddesi'ne geçerek buradaki esnafı ziyaret etti. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Bakan Yıldırım, yoldaki bazı çocukları da sevdi. Bir berber dükkanına giren Yıldırım, burada eline tarak ve makas alarak, tıraş olan Mustafa Kemal Baş isimli vatandaşın kısa süre saçını kesti. Yıldırım, iş yeri sahibi ile de bir süre sohbet etti.

Bakan tarafından kısa süre saçı kesilen Baş, gazetecilere yaptığı açıklamada, bir bakan tarafından tıraş edilmesinden duyduğu mutluluğu dile getirdi.

RAMAZANDA DONDURMA İKRAM ETTİLER

Önünden geçtiği bir dondurmacının kendisine iftar sonrası için dondurma ikram etmesi üzerine Bakan Yıldırım'ın, ''Ne kolay ikram ediyorsun. Ramazan tabi biliyorsun'' sözleri çevresindekileri güldürdü.

Yıldırım, Minyatür Amasya Müzesi'ni de ziyaret etti, ardından Amasya Belediyesine geçti. Bakan Yıldırım'a esnaf ziyareti sırasında Vali Halil İbrahim Daşöz, AK Parti Amasya milletvekilleri Naci Bostancı ve Avni Erdemir, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin ile öteki ilgililer eşlik etti.

Yükleniyor...

vega

krdi

Basın İlan kurumu resmi İlanlar

cunda balıkçısı