MEGA YACHT TRANSPORT'A YAZ DÖNEMİNDE TALEPLER ARTTI

Merkezi İstanbul’da bulunan ve 22 ülkede acenteleri aracılığıyla denizyolu taşıma nakliyeciliği hizmeti veren Mega Yacht Transport’a yaz döneminin başlamasıyla gelen talepler arttı.

05 Haziran 2018 Salı 15:50 < ŞİRKETLER / PATRONLAR
Mega Yacht Transport’un kurucu ortağı Ömer Uçar, “Yaz sezonuna girilmesiyle birlikte yatlar güneye doğru inmeye başladı. Bu da doğal olarak sahil bölgelerindeki marina ve limanlara yat, tekne, gulet taşımacılığını hareketlendirdi. Bu seneye de oldukça iyi hazırlandık. Artan talepleri karşılamak için çok sıkı çalışıyoruz. Gemilerimiz ve vinçlerimiz her sene yenileniyor ve yılda beş kez bakıma giriyorlar” dedi.

Denizyolu taşımacılığında 17 yılı geride bıraktıklarını aktaran Uçar, “Tokyo’dan Florida’ya, Rotterdam’dan, Güney Fransa’ya kadar birçok noktaya gemi, yat, tekne, deniz otobüsü, askeri hücum bot ve gulet başta olmak üzere deniz araçlarının taşımacılığını yapıyoruz. Toplam 22 ülkede hizmet veriyoruz. Firmamızın hedefi Türk denizcilik endüstrisinin dünya pazarından daha fazla pay almasını sağlamak” diye konuştu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2610     EURO 7.3524     IMKB 97988     ALTIN 242,791