PALAMUT & CPM YELKEN TAKIMI EĞİTİM İÇİN YELKEN AÇTI

İstanbul Yelken Klubü (İYK) 2018 Yat Trofesine dahil Deniz Harp Okulu (DHO) Kupası Yat Yarışı, 37 teknenin katılımı ile Tuzla’da gerçekleşti. 'Eğitim İçin Her Şey' projesi için yelken açan Palamut & CPM Yelken Takımı yarışı ikincilik ile tamamladı.

21 Mayıs 2018 Pazartesi 22:21 < YELKEN / TEKNE / MARİNA
İstanbul Yelken Kulübü tarafından düzenlenen ve 2018 Yat Trofesi’ne puan veren Deniz Harp Okulu Kupası bu yıl 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na denk geldi. Bayram coşkusuyla start alan yarışta birbirinden güçlü takımlara ve strateji mücadelesine tanıklık edildi.

Sosyal sorumluluk alanında faaliyetlerine devam eden CPM Yazılım ve Palamut Group, bu sefer “Eğitim İçin Her Şey” projesine dikkat çekmek için yelken açtı. Takım, yeni balon tasarımında yaklaşık 4 yıldır sürdürdükleri "Eğitim İçin Her Şey" projesinin logosunu kullanarak, dikkatleri de üzerine topladı.

Targan Hazarhun liderliğinde sezona hızlı bir başlangıç yapan Çanakkale Zaferi Kupası’nı ve TAYK Fahir Çelikbaş Kupası Yat Yarışını ikincilik ile tamamlayan Palamut & CPM yelken takımı, Deniz Harp Okulu Kupası’nı da ikincilik ile tamamladı. Takım uzun soluklu bu trofede daha fazla tecrübe kazanarak istikrarını sürdürmeyi hedefliyor.
 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.1906     EURO 7.2866     IMKB 99292     ALTIN 239,366