Anasayfa » Şirketler / Patronlar
İDO'dan Kredi Kartı Uygulaması
İDO, Marmara’nın iki yakası arasındaki araç ve yolcu trafiğinin en gözde noktası Eskihisar-Topçular araba vapuru hattı gişelerinde 8 Haziran 2018 tarihi itibariyle kredi kartı ile ödeme kabulüne başladı.
Mega Yacht Transport'a Yaz Döneminde Talepler Arttı
Merkezi İstanbul’da bulunan ve 22 ülkede acenteleri aracılığıyla denizyolu taşıma nakliyeciliği hizmeti veren Mega Yacht Transport’a yaz döneminin başlamasıyla gelen talepler arttı.
Sudan'ın Elektriği Karpowership'ten
Karadeniz Holding’in iştiraki Karpowership’e ait Karadeniz Powership Rauf Bey isimli yüzer enerji gemisinin Sudan’da elektrik üretimine başladığı bildirildi.
Havana Kruvaziyer Limanını 'Global' işletecek
Global Yatırım Holding bağlı kuruluşu ve dünyanın en büyük bağımsız kruvaziyer liman işletmecisi Global Ports Holding, Küba’da Havana Kruvaziyer Limanının işletilmesine yönelik anlaşma imzaladı. Küba’da Aries S.A. ile imzalanan anlaşma uyarınca Global Ports Holding, limanın işletmesini 21 Haziran 2018’de üstlenecek.
Türkiye Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller Sektör Kurulu Başkanı Sinan Kızıltan Oldu
Su ürünleri ve hayvansal mamuller sektörü tecrübeye sahip çıktı
Fevzi Gandur Logistics'de atama
Şirketin Yönetim Kurulu Üyeliğine, iş dünyasının ve sektörün deneyimli isimlerinden Fahri Dündar getirildi.
M/F Gelibolu Haziranda İlk Seferine Başlıyor
Gestaş yaz sezonu öncesi filosuna bir yeni gemi daha katıyor. Aksoy Gelibolu Tersanesi'nde inşa edilen 'M/F Gelibolu' isimli arabalı feribot, törenle suya indirildi.
Denizlerdeki Plastiklerle Mücadelede Henkel – Waste Free Ocean İşbirliği
Henkel, okyanusların ve nehirlerin plastik atıklardan temizlenmesi, bu atıkların ise geri dönüşüm sonucunda yine Henkel bünyesinde değerlendirilmesi amacıyla Waste Free Ocean ile iş birliğine gittiğini duyurdu. Buna göre toplanan atıklar, bir milyonun üzerinde şişeye çevrilerek Henkel’in Lovables deterjan markasının ürünlerinde kullanılacak.
İDO'dan 23 Nisan'a Özel 74 Ek Sefer
İDO, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tatili döneminin bayram tatili yoğunluğunda geçeceğini öngörerek oluşabilecek yoğunluklar için tedbirlerini aldı. İDO, tatilciler için bir planlama yaparak toplam 74 ek seferi satışa açtı.
İDO İle Şehit Aileleri Ve Çocukları Boğaz Turunda Buluştu
15 Nisan Pazar günü Bandırma’dan gelen şehit ailelerinin çocukları İDO ile keyifli bir Pazar günü geçirdiler. Bandırma Kaymakamlığı ve İDO işbirliği ile şehit ailesi çocukları için etkinlik düzenlendi.
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7275     EURO 5.4833     IMKB 95057     ALTIN 192,737