Anasayfa » Su altı /Yüzme/ Dalış
Su Altında Konser Verecek
Daha önce Danimarkalı bir müzik grubu tarafından yapılan su altı keman şovunu bu kez Türk keman sanatçısı Giselle Tavilson yapacak.
Okyanusun En Derininde, Hayvanların Midesinden Plastik Çıktı
Gezegenin en derin noktası olan Mariana Çukuru'ndan okyanusun pek çok başka noktasına kadar yapılan araştırmalarda, canlıların midelerinden sentetik lifler çıkması, plastik kirliliğinin boyutlarını gözler önüne serdi.
Tek Nefeste Suyun Altında Bisikletle En Uzun Mesafe Gitme Rekorunu Kırmaya Çalışacak
Çanakkale'de serbest dalış branşında milli sporcu olarak ülkemizi temsil eden Birgül Erken, tek nefeste bisikletle suyun altında en uzun mesafe gitme rekorunu kırmaya çalışacak.
Alman Gezginler, Kuşadası'nda Batık Dalışı İçin 2 Ay Pedal Çevirdi
Kuşadası'ndaki uçak batığına dalmak için Almanya'dan yola çıkan 2 dalış eğitmeni, 2 ayda 3 bin 800 kilometre pedal çevirdi
Batan Uçak Turizme Kazandırılacak
Kuşadası’nda 30 yıl önce denize düşen 6 kişilik sivil uçağın sualtı turizmine kazandırılması için çalışmalar devam ediyor.
Gönüllüler Körfezdeki Kirliliğe Dikkat Çekti
Ahu Hetman Vakfı desteğiyle Marmaris Sualtı Gönüllüleri Grubu ve Marmaris AKUT gönüllüleri kıyı deniz dibi temizliği yaptı.
Derya Can 10 Kasım'da Rekor Kırdı
Milli sporcu Derya Can, Antalya'da değişken ağırlık paletsiz dalda 95 metreye dalarak dünya rekoru kırdı. Kaynak: Derya Can 10 Kasım'da rekor kırdı.
Türkuaz'da Eğitimler Devam Ediyor
İç Anadolu’nun ilk özel arama kurtarma ekibi olan Türkuaz Doğa Sporları Arama Kurtarma Merkezi Derneği, eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor.
Her Fotoğraf Makinesini Su Altına İndiren Bütçe Dostu Hazne
Su altında video ya da fotoğraf çekmek belgesellerde gördüğümüz üzere harika bir deneyim. Ancak bu deneyim oldukça pahalı su altı haznelerine ihtiyaç duyuyor. Outex ise yeni ürünüyle süreci en azından son kullanıcı için çok ucuz hale getiriyor.
Denizaltı Kurtarma Ana Gemisi, İlk Operasyonunu Gerçekleştirdi
İstanbul Tersanesi’nin inşa ettiği A-582 TCG ALEMDAR Denizaltı Kurtarma Ana Gemisi, ilk operasyonunu gerçekleştirdi.