Anasayfa » Su altı /Yüzme/ Dalış
İstanbul Boğazı Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı Coşkusunu 30. kez Yaşayacak
Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nda Pazar günü, 1200’ü yabancı 2 bin 400 yüzücü Asya’dan Avrupa’ya yüzecek.
''8’inci Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası'' İstanbul'da Düzenleniyor
8’inci Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası, Setur Marinaları sponsorluğunda Marmaris ve Bodrum’dan sonra 4-5 Ağustos tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek.
Nejat Nakkaş Anısına Açık Su Yüzme Yarışı
Samsun’un Terme ilçesinde 'Açık Su Yüzme Yarışması' mavi bayraklı miliç plajında yapıldı.
Binlerce Sporcu İstanbul Boğazı’nda Yüzmek İçin Mücadele Etti
Bu yıl 30’uncusu düzenlenecek Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nın elemeleri Türkiye’nin 5 farklı bölgesinde gerçekleştirilen etkinliklerle sona erdi. Sırada ise büyük yarış var. Tüm Türkiye’den 2041 sporcunun katıldığı elemelerin başarılı isimleri, 22 Temmuz günü Asya’dan Avrupa’ya yüzerek geçen en hızlı isim olmak için yarışacak.
Su Altı Robotu Türkiye'de
PowerRay Powervision Technology Group tarafından geliştirilen PowerRay su altı drone'u amatör ya da profesyonel herkese çözüm oluyor.
AKUT Sporcusunun Büyük Başarısı
AKUT Spor Kulübü millî sualtı sporcusu Birgül Erken, Bulgaristan'da düzenlenen Freediving Cup 2018'de toplam kombine puan alarak 1'inci oldu.
‘AKVARYUM ADAM’ 2018 TROYA YILI’NDA TROYA ATI’YLA REKOR KIRACAK
“Kainatta Suyun Altında En Uzun Süre Yaşayan İnsan” unvanını alan, “AKVARYUM ADAM” lakabıyla adından söz ettiren Dünya Rekortmeni Cem KARABAY, "2018 Troya Yılı" kapsamında Gökçeada'da 23 Nisan'da gerçekleştireceği "En Uzun Süre Soğuk Denizde Yaşama" rekoru denemesi için hazırlanıyor.
Amasra'da Uluslararası Açık Yüzme Yarışı 5 Ağustos'ta Gerçekleştirilecek
Amasra’da geçtiğimiz yıl birincisi düzenlenen ve geleneksel hale gelen Amasra Uluslararası Açık Yüzme Yarışması’nın ikincisi 5 Ağustos tarihinde düzenlenecek.
Sinop'un Su Altı Zenginliği Dünyaya Tanıtılacak
Karadeniz'de en fazla batık ve su altı arkeolojik eserin açıklarında bulunduğu belirtilen Sinop'ta bu zenginliğin günyüzüne çıkarılması ve tanıtımına yönelik çalışmalar yürütülüyor.
'Balık Adam' gözünü Tokyo'ya çevirdi
Dünya Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası'nda 50 metre kelebekte şampiyon, 50 metre sırtüstünde ise üçüncü olan "Balık Adam" lakaplı milli sporcu Beytullah Eroğlu, 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nda altın madalya kazanarak yıllardır emek verdiği yüzmede en büyük hayalini gerçekleştirmek istiyor
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7932     EURO 5.6125     IMKB 94082     ALTIN 189,938