Anasayfa » Su altı /Yüzme/ Dalış
'Balık Adam' gözünü Tokyo'ya çevirdi
Dünya Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası'nda 50 metre kelebekte şampiyon, 50 metre sırtüstünde ise üçüncü olan "Balık Adam" lakaplı milli sporcu Beytullah Eroğlu, 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nda altın madalya kazanarak yıllardır emek verdiği yüzmede en büyük hayalini gerçekleştirmek istiyor
Sualtı Fotoğraf Milli Takımı Dünya Şampiyonu Oldu
Sualtı Fotoğraf Milli Takımı, 16. Dünya Su Aktiviteleri Konfederasyonu (CMAS) Dünya Sualtı Fotoğraf Şampiyonası'nda birinci oldu.
Cesur Fotoğrafçı Ölümle Dans Etti
44 yaşındaki Londralı fotoğrafçı Gary Peart, mesleği ve doğa aşkı uğruna adeta ölümle dans ediyor.
Havuzda Balık Oldular
Türk Deniz Araştırmaları Vakfı, 20’nci yılını kutluyor. Bu kapsamda ‘Balıklar Boğulmasın’ projesini hayata geçiren vakfa, ünlüler destek oldu.
Su Altında Konser Verecek
Daha önce Danimarkalı bir müzik grubu tarafından yapılan su altı keman şovunu bu kez Türk keman sanatçısı Giselle Tavilson yapacak.
Okyanusun En Derininde, Hayvanların Midesinden Plastik Çıktı
Gezegenin en derin noktası olan Mariana Çukuru'ndan okyanusun pek çok başka noktasına kadar yapılan araştırmalarda, canlıların midelerinden sentetik lifler çıkması, plastik kirliliğinin boyutlarını gözler önüne serdi.
Tek Nefeste Suyun Altında Bisikletle En Uzun Mesafe Gitme Rekorunu Kırmaya Çalışacak
Çanakkale'de serbest dalış branşında milli sporcu olarak ülkemizi temsil eden Birgül Erken, tek nefeste bisikletle suyun altında en uzun mesafe gitme rekorunu kırmaya çalışacak.
Alman Gezginler, Kuşadası'nda Batık Dalışı İçin 2 Ay Pedal Çevirdi
Kuşadası'ndaki uçak batığına dalmak için Almanya'dan yola çıkan 2 dalış eğitmeni, 2 ayda 3 bin 800 kilometre pedal çevirdi
Batan Uçak Turizme Kazandırılacak
Kuşadası’nda 30 yıl önce denize düşen 6 kişilik sivil uçağın sualtı turizmine kazandırılması için çalışmalar devam ediyor.
Gönüllüler Körfezdeki Kirliliğe Dikkat Çekti
Ahu Hetman Vakfı desteğiyle Marmaris Sualtı Gönüllüleri Grubu ve Marmaris AKUT gönüllüleri kıyı deniz dibi temizliği yaptı.