TÜRKİYE TEMSİLCİSİ ‘ORANGE CRUİSES’

Hurtigruten ve Orange Travel Group arasında yapılan anlaşmaya göre Orange Cruises Turizm ve Seyahat A.Ş, dünyanın en büyük keşif gemi firması olan Hurtigruten’in Türkiye temsilcisi oldu.

10 Nisan 2018 Salı 13:41 < ŞİRKETLER / PATRONLAR
Malta’da yapılan anlaşma gereği Orange Cruises Malta, Orange Cruises Türkiye, Orange Cruises Kıbrıs ve Orange Cruises Tunus yerleşik ülkelerinde Hurtigruten gemi şirketinin temsilcileri konumuna geldi.

125 sene önce Norveç’te kurulan Hurtigruten gemi şirketi; Norveç’in batı ve kuzey kıyıları, Antartika, Grönland, İzlanda, Spitsbergen, Alaska ve Kuzey Buz denizi geçişi gibi keşif rotalarında faaliyet gösteriyor. Konularında uzman keşif ekipleri ile hizmet veren gemilerde sadelik, rahatlatıcı bir ortam sunulurken gemideki yiyecekler ise limanlardan taze olarak temin ediliyor.

1 Ekim-31 Mart tarihleri arasında yapılan 12 günlük Klasik Norveç gemi turlarında Kuzey Işıklarını yüzde 100 görme garantisi veren firma, Kuzey Işıklarının bu tarih aralığındaki turlarda görülememesi durumunda 6 veya 7 günlük sonraki Norveç kıyıları turlarından birini ücretsiz vermeyi taahhüt ediyor. 2018 ve 2019 senesinde inecek olan M/S Roald Amundsen ve M/S Fridtjof Nansen isimli yeni gemileri Hibrit teknolojisi ile doğa dostu, modern gemi tarzının öncüleri olacak.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6626     EURO 6.5275     IMKB 96455     ALTIN 222,800