Anasayfa » Yelken / Tekne / Marina
' 6. Pendik Yelken Marınturk Cup '6 Mayısta Marinturk Pendik Marina’da Gerçekleştirilecek
Marinturk’ün yelken sporuna desteği devam ediyor. Pendik Yelken Marinturk Cup ve 2. Ayak Türkiye Sportsboat Trofesi Marinturk’ün ev sahipliğinde gerçekleşecek.
CFM - BAYK Kış Trofesi 5. Ayak Yarışları Tamamlandı
Bodrum Açık Deniz Yelken Kulübü (BAYK) tarafından geçekleştirilen CFM-BAYK Kış Trofesinin 5. ayak yarışları Kara Ada açıklarından verilen start ile başladı.
PALAMUT & CPM YELKEN TAKIMI HIZ KESMİYOR
Viaport Marina ve Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) tarafınan bu sene üçüncüsü düzenlenen Fahir Çelikbaş Kupası Yat Yarışlarının ilk iki etabı 14-15 Nisan’da gerçekleşti. Palamut & CPM Yelken Takımı üç etap olarak planlanan yarışın ilk iki etabını genel klasmanda ikinci olarak tamamladı.
KİBİRDEN OLABLİLİR Mİ?
Türkiye’nin ilk öncülerinden idi. 1984 yılında Mesut BARAN tarafından kuruldu. Hangi dergiden bahsettiğimi anladınız. Yelken Dünyası dergisi Mart 2018’de yayın hayatına son vermiş.
Rampamı İstiyorum
Türkiye de yaşayan amatör denizcilerimizin tüm sahillerde ücretsiz halka açık beton yapay rampalardan, şahsi araçlarıyla römork üzeri taşıdıkları tekneleri denize alıp, atmaya o yararlanacakları günleri hasretle bekliyorlar.
Marmaris’te İki Yarış Bir Arada
Marmaris Uluslararası Yat Kulübü’nün (MIYC) ERGO ana sponsorluğunda düzenlediği Kış Trofesi’nin 4. Ayak yarışları 7-8 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek.
Campus Cup 2018 Yelkenli Yarışlarında 10.Yıl
Marmaris Uluslararası Yat Kulübü (MIYC) tarafından bu yıl 31 Mart-1 Nisan tarihlerinde 10’uncusu düzenlenen Campus Cup, üniversiteli yelkencileri Marmaris’te bir araya getirdi.
Okyanusu birlikte geçiyorlar
Amatör denizci Cengiz Arslanoğlu, köpeğiyle beraber çıktığı dünya turuna devam ediyor.
Lexus’tan ultra lüks yat atağı
Toyota Motor’un premium otomobil markası Lexus, lüks otomobilin ardından şimdi de yat üretimine başlıyor.
BAYK KIŞ TROFESİ 4. AYAĞI TAMAMLANDI
MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde Bodrum Açık Deniz Yelken Kulübü (BAYK) tarafından düzenlenen İstanbul, İzmir, Ankara'dan toplam 51 teknenin katılımı ile başlayan ve 2 gün süren BAYK Kış Trofesi 4'üncü ayak yarışları sona erdi.