Anasayfa » Yelken / Tekne / Marina
Rodos - Marmaris Yelkenli Yat Yarışları Sona Erdi
Marmaris Uluslararası Yat Kulübü ve Rodos Açık Deniz Yelkencileri Kulübü'nün ortaklaşa düzenlediği 13. Uluslararası Channel Regatta 2018 Rodos-Marmaris Yelkenli Yat Yarışları sona erdi.
Tur Teknesi Yan Yattı
Manavgat’ta bakımı yapıldıktan sonra ırmağa indirilen Arap Baba 2 isimli tur teknesi Manavgat Irmağı'nda su seviyesinin düşmesi nedeniyle yan yattı.
Milli Sporcumuz Dünya Kupası Final Serisinde Dördüncü Oldu
Marsilya’da 3-10 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Dünya Kupası Final Serisi’nde Milli sporcumuz Alican Kaynar dördüncülük elde etti.
Marinturk - Göcek VillagePort
Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı, Göcek beldesi Büngüş Koyu'nda bulunan marina ve çekek alanı; belde merkezine 5 dakika, Uluslararası Dalaman Havaalanına 20 dakika mesafede bulunuyor.
Geri Dönüşüm Teknesi Denize İndirildi
Muğla’nın Fethiye ilçesinde çevre kirliliğine dikkat çekmek için bir vatandaş iki ay boyunca sokak ve plajlardan topladığı yaklaşık 950 pet şişeden tekne yaparak denize indirdi.
TAYK-MDK Marmara Kupası Hafta Sonu Yapılacak
Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) tarafından Moda Deniz Kulübü (MDK) işbirliğinde düzenlenen Marmara Kupası 9-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.
TYF Pirat Ligi 2018 Yarışları Bayramoğlu’nda Başladı
Toplam 7 ayakta 30 yarış olarak planlanan TYF Pirat Ligi 1. Ayak yarışları 26-27 Mayıs tarihlerinde Bayramoğlu Yelken Kulübü ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Kuşadası Açıklarında Yat Alev Aldı
Aydın'ın Kuşadası ilçesi ile Samos Adası arasındaki uluslararası sularda giden motoryat alev aldı. Yanan motoryattan denize atlayan baba-oğul, yakındaki teknenin kaptanı tarafından kurtarıldı.
Palamut & CPM Yelken Takımı Eğitim İçin Yelken Açtı
İstanbul Yelken Klubü (İYK) 2018 Yat Trofesine dahil Deniz Harp Okulu (DHO) Kupası Yat Yarışı, 37 teknenin katılımı ile Tuzla’da gerçekleşti. 'Eğitim İçin Her Şey' projesi için yelken açan Palamut & CPM Yelken Takımı yarışı ikincilik ile tamamladı.
85m’lik Valerie Yalıkavak Marina'da
Havaların ısınmasıyla birlikte sezonun ilk misafirlerini ağırlamaya başlayan Yalıkavak Marina’nın ilk ünlü süper yat ziyaretçisi 85m’lik Valerie oldu.
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7275     EURO 5.4833     IMKB 95057     ALTIN 192,737