Anasayfa » Yelken / Tekne / Marina
BoatShow'un gözdesi
10-18 Şubat tarihleri arasında açık kalacak fuarda Marin Türk yaelkencilerin uğrak yeri oldu
Tekne Sahiplerine Hafta Sonu Ücretsiz Marina İmkanı
Viaport Marina, tekne sahiplerini için bir kampanya başlattığını duyurdu. Kasım ayının ikinci haftasından itibaren yılsonuna kadar her hafta sonu 'Free Weekend' adı altında düzenlenecek kampanyada tekne sahipleri, tekneleriyle birlikte Viaport Marina’da ücretsiz olarak konaklayabilecekler.
Turistik Yatlar Kaleiçine Demir Attı
Antalya'nın tarihi Kaleiçi Yat Limanı, sonbahar sessizliğine büründü. Yaz sezonunda yüzlerce turisti mavi yolculuğa çıkaran turistik yatlar limana demir attı.
Yelkenli Yatların Mücadelesi Başladı
Türkiye Yelken Federasyonu ile Göcek Yat Kulübü tarafından düzenlenen 15. Audi Sonbahar Göcek Yarış Haftası-10 Kasım Atatürk Kupası'nda, yelkenli yatların mücadelesi başladı.
Ahşap Yat, 1 Yılda 5 kez Battı
Bodrum'da 200 metre açıkta demirli yat tahliye pompası çalışmadığı için bu yıl 5. kez battı.
Okyanuslardaki İklim Etkileri Artık Drone'lar İle Ölçülüyor
Saildrone (Yelkenli Drone) isimli insansız tekneler sayesinde dünyadaki iklim değişikliğinin etkileri, çok daha düşük maliyetler ile daha doğru bir şekilde ölçülebiliyor.
Yelkenli Yatlar Kuşadası’nda Düzenlenen Cumhuriyet Kupası’nda Yarışacak
Setur Kuşadası Marina ve Kuşadası Yat Kulubü (KAYK) tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası Yelkenli Yat Yarışı, 28-29 Ekim 2017 tarihlerinde Kuşadası Körfezi'nde gerçekleştirilecek. Yarışa katılacak yatlar iki hafta süreyle Setur Kuşadası Marina’da ücretsiz ağırlanacaklar.
DÜNYANIN EN BÜYÜK MEZARLIĞI AKDENİZ OLDU
Son 5 yılda Akdeniz'de ölen sığınmacı sayısı 45 bin.
''Dünya'nın En Hızlısı'' Marmaris'te !
Silver Fast adındaki dünyanın en büyük ve en hızlı alüminyum yatı unvanına sahip 80 milyon euroluk yat, Muğla Marmaris'e yakıt almak için geldi
The Bodrum Cup Kazananları Belli Oldu
Uluslararası deniz festivali ve yelken yarışı The Bodrum Cup’ta dördüncü etap olan PALMARİNA Bodrum etabı da tamamlandı.