YENİ DÖNEMİN İLK MECLİS TOPLANTISI

İMEAK Deniz Ticaret Odası'nın yeni dönem ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi. Tamer Kıranı, Metin Kalkavan Kapıda karşıladı

14 Nisan 2018 Cumartesi 12:20 < GÜNDEM
Yeni dönemin ilk meclis toplantısı Geçtiğimiz Cuma günü Deniz Ticaret Odası Meclis salonunda gerçekleştirildi. Yapılan İlk toplantıda DTO meclis Başkanı seçimi vardı. Meclis üyelerinin kapalı oylama ile gerçekleştirdikleri seçim sonucunda İMEAK DTO’nun yeni Meclis Başkanı Salih Zeki Çakır oldu.

Centilmenlik yarışı sergilenen Meclis Toplantında, DTO meclisine gelen yeni yönetim kurulu başkanı Tamer Kıran'ı eski yönetim kurulu başkanı olan Metin Kalkavan karşıladı. Bu sıcak karşılamadan sonra En yaşlı üye sıfatıyla Yılmaz Ulusoy divan başkanlığı yaptı.

Kürsüde söz olan yeni yönetimin yönetim kurulu başkanı Tamer Kıran, “Deniz Ticaret Odasının 1 nolu ilk toplantısına katılan tüm üyelerimize şükranlarımı ifade ediyorum. Konuşma yapmak için hiçbir hazırlığım yoktu, ancak Meclis Başkanımız Sayın Salih Zeki Çakır Beye konuşmak istediğimi söyleyerek söz almak istediğimi belirttim.

Hiçbir siyasi partinin bizim gibi bir propaganda yapmadığı bir şekilde oldukça uzun süreli bir propaganda süreci yürüterek bu günlere geldik. O kadar güzel, o kadar harika insanlarla tanıştık ki çok mutlu olduk.

Bu gün Miraç Kandili olması nedeniyle, ilk Meclis toplantımızın da bu güne denk gelmesinin bizler için ayrı bir anlamı var. Ayrıca Başkanımız Metin Kalkavan Bey beni kapıda karşıladı, o kadar mutlu oldum ki!

Ben bu kürsüden tek bir mesaj vermek istiyorum sizlere, buda birlik ve beraberlikten başka bir şey değil. Bu benim için çok önemli. Seçim coşkusunu 8 Nisan akşamı bıraktık, şimdi hizmet etme zamanımız başlıyor, ta ki taşıdığımız bayrağı bizden sonrakilere devredene dek.

Biz diğer sektörlerde olduğu gibi çok fazla değiliz, bu yüzden de hep birlikte yürüyecek ve birbirimize kenetlenerek ilerleyeceğiz. Ayrımız, gayrımız olmayacak. Her şey çok güzel olacak.

Yeni dönemin hepimiz için hayırlara vesile olmasınız diler, geldiğiniz içinde sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim. dedi

DTO meclis toplantısında eski yönetim ve yeni yönetimi temsil edenlerin hepsinin yüzünün gülmesi bir kez daha deniz medeniyettir dedirtti. işte o ilk meclisden kareler.

 


DİĞER RESİMLER FOTO GALERİDE
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6626     EURO 6.5275     IMKB 96455     ALTIN 222,831