A.S.P.
İstanbul
14 Temmuz, 2024, Pazar
 • DOLAR
  32.30
 • EURO
  35.15
 • ALTIN
  2406.9
 • BIST
  10401.67
 • BTC
  67490.92$
İLANIMIZ-1

Bosphorus Shipbrokers küresel marka oldu


KARAS REKLAM
Bosphorus Shipbrokers küresel marka oldu
Türk denizciliğinin 2024 yılında daha da gelişmesi ve ilerlemesi için sektörümüzün tüm paydaşları ile birlikte Gemi Brokerleri Derneği Yönetim Kurulu olarak çok çalışıyoruz

GBD Başkanı Şahin : "Bosphorus Shipbrokers' Dinner küresel marka oldu"

 Gemi Brokerleri Derneği tarafından düzenlenen Bosphorus Shipbrokers' Dinner, bin 500'ü yabancı, 2 bin 500 denizciyi ağırlamaya hazırlanıyor.

 Türk denizcilik sektörünün dünyaya açılan en önemli etkinliklerinden biri olan ve Gemi Brokerleri Derneği (GBD) tarafından 6. defa düzenlenen Uluslararası Bosphorus Shipbrokers’ Dinner 28 Haziran 2024 Cuma akşamı Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

 Onur konuğu Prof. Hercules Haralambides

 Gemi Brokerleri Derneği (GBD) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şahin; BIMCO & FONASBA & FOSFA & ICS & HSA (Hellenic Shipbrokers' Association), VHBS (The Hamburg and Bremen Shipbrokers' Association) gibi dünya denizcilik sektörünün üst düzey kuruluşlarının yöneticilerinin de katılacağı ve tüm dünyada marka haline gelen Uluslararası Bosphorus Shipbrokers’ Dinner'da Prof. Hercules Haralambides'in de onur konuğu olarak hazır bulunacağını dile getirdi

Şahin şunları söyledi :

"Türk denizcilik sektörümüzün çatı kuruluşu olan İMEAK Deniz Ticaret Odamız her zaman olduğu gibi onursal sponsorumuz olarak listemizin en üstünde yer alıyor.  Bu güzel organizasyonumuza gönülden destek veren tüm sponsorlarımıza Gemi Brokerleri Derneği Yönetimi olarak sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Düzenleyeceğimiz Uluslararası Bosphorus Shipbrokers' Dinner etkinliğimiz kapsamında dünya denizcilik sektörünü İstanbul’da bir araya getirmemiz Türk denizciliği açısından da büyük önem taşıyor. Ülkemizin ve İstanbul’un tanıtımına ve turizm sektörümüze de ciddi katkı sağlamış oluyoruz. Ülkemizi uluslararası denizcilik camiasında en iyi şekilde temsil etmenin verdiği gurur ve şevkle altıncı defa ev sahipliği yapacağımız Bosphorus Shipbrokers' Dinner’da Türk denizcilik sektörüne emek veren tüm paydaşlarımız ve değerli üyelerimizle böylesine güzel ve keyifli bir organizasyona imza atacak olmanın heyecanı içindeyiz"

 Yemeğe bin 500'ü İngiltere'den Almanya'ya; Rusya'dan Çin'e; Gana'dan Norveç'e kadar çok sayıda ülkeden olmak üzere 2 bin 500 misafirin katılacağını belirten GBD Başkanı İsmail Şahin şöyle devam etti :

 "Bizim işimiz; sahip olduğumuz bilgi birikimi, tecrübe ve network ile uluslararası deniz taşımacılığına vesile olmaktır. Bu açıdan Türk denizcilik sektörü, Avrupa ve tüm dünyayla entegrasyonu en üst düzeyde yakalamıştır. Brokerler, armatörler, kiracılar, tersanelerimiz, limanlarımız, yağ, yakıt, kumanya, yedek parça ikmal ve yan sanayide hizmet veren tüm firmalarımız, uluslararası sularda çalışan ticari gemilerimiz ve ofislerimizden denizciliğin her sahasına kadar tüm Türk denizcileri uluslararası regülasyonlara göre belgeli ve eğitimli olarak tüm dünyada başarı ile memleketimiz temsil etmektedir"

Ülkemiz için çalışmaya devam

 "Asırlık Cumhuriyetimizi daha iyi yerlere taşımak için Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi denizciliği Türk’ün büyük milli ülküsü olarak düşünüyoruz. Bu doğrultuda Türk denizciliğinin 2024 yılında daha da gelişmesi ve ilerlemesi için sektörümüzün tüm paydaşları ile birlikte Gemi Brokerleri Derneği Yönetim Kurulu olarak değerli üyelerimizin katkılarıyla özellikle yurt dışında ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için çok çalışıyoruz"

 
 
 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!