BOAT ANTALYA VE OTOSHOW FUARI 13 MART'TA BAŞLIYOR

Boat Antalya ve Otoshow Fuarı 13-18 Mart'ta ANFAŞ Expo Center'da düzenleniyor.

08 Mart 2018 Perşembe 23:31 < YELKEN / TEKNE / MARİNA
        TÜYAP Fuarcılık tarafından, Otomobil Distribütörleri Derneği (ODD) işbirliğiyle, Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Türkiye Otelciler Federasyonu ve KOSGEB desteğiyle hazırlanan Antalya Otoshow-Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı ile Boat Antalya, Motorlu- Motorsuz ve Yelkenli Tekneler ve Su Sporları Fuarı 13- 18 Mart'ta ANFAŞ Expo Center'da eş zamanlı gerçekleştirilecek.
         ATSO Başkanı Davut Çetin, ATSO olarak destekledikleri deniz ve otomobil sektörüne hareketlilik katmasını amaçladıkları fuarlar sayesinde sektördeki teknolojik gelişmelerin yerinde incelenebileceğini kaydetti.
         Fuarlarda, motorlu-motorsuz yelkenli tekneler ve su sporları ile ilgili tüm ekipmanların yanı sıra lider otomobil firmalarının en yeni modellerinin de bulunacağını ifade eden Başkan Çetin, "Turizmin başkenti Antalya'da düzenlenecek fuarların ülke ekonomisine, bölge fuarcılığına ve ülkelerarası ticaretin gelişmesine önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz" dedi. Ayrıca Davut Çetin  “Denize bu kadar uzun kıyısı olan bir şehrimizde tekne ve su sporları fuarı ile otomotiv sektörüne canlılık kazandıracak otomobil fuarının aynı çatı altında yapılacak olması katılımcıları, ziyaretçileri ve bizleri oldukça heyecanlandırıyor. ATSO olarak biz de fuarın tanıtılması noktasında gerekli duyurularımızı yaptık. Fuarları şehrimize kazandıran TÜYAP Fuarcılığa, katılımcı firmalarımıza ve tüm ziyaretçilerimize şimdiden teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.
         ANFAŞ Expo Center'da gerçekleştirilecek Otoshow ve Boat Antalya fuarları, 13-17 Mart günlerinde 10.00-19.00 saatleri arasında, 18 Mart'ta ise 10.00 ile 18.00 arasında ziyaretçilere açık olacak.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2610     EURO 7.3524     IMKB 97988     ALTIN 242,791