Anasayfa » GÜNDEM
DTO seçimleri sizi ne kadar ilgilendiriyor? HİÇ
Turk Bayragını cok seven gemisine degil evine assın diyen bir D.T.O oda baskanının bence artık elegini de duvara asmasının zamanı geldi.
Bayraktar Odesa'da
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na ait Türkiye’nin ilk milli amfibi tank çıkarma gemisi TCG Bayraktar, Ukrayna'nın Odesa limanına giriş yaptı.
İzmir'de 160 kaçak göçmen yakaladı
İzmir'in Urla ilçesinde düzenlenen göçmen kaçakçılığı operasyonlarında, 2 tekneyle İtalya'ya göçmen kaçakçılığı yaptıkları iddiasıyla 5 Ukraynalı gözaltına alındı, 160 kaçak göçmen yakalandı
İşte balık fiyatları
Av yasağının bitmesiyle birlikte balıkçılar 'vira bismillah' dedi Trabzonlu balıkçılar 'bu sene balık bol' derken Balıkesir'de palamut 25 TL'den gitti.
Tamer Kıran'a tam destek
İMEAK Deniz Ticaret Odası’nın Kasım ayında yapılacak seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı’na aday olan Tamer Kıran, sektörün güçlü temsilcileri Recep Düzgit, Salih Zeki Çakır ve Şadan Kaptanoğlu’nun desteklerini alarak, yoluna ‘’Hepimizin Odası Hareketi’’ adı altında devam ediyor
Hamza Aytekin vefat etti
Koster Yönetim kurulu üyesi sayın Ayhan Aytekin'in babası Hamza Aytekin Beyefendi vefat etmiştir.
Denizciler: "İşte bizim başkan" dedi
Deniz Ticaret Gazetesi olarak İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkan adaylarının adaylıklarını açıkladıkları günden itibaren yüzlerce denizciyle yaptığımız birebir görüşme sonrası çok ilginç bir istatistik ortaya çıktı. Tamer Kıran adını hemen hemen herkese sorduğumuzda aldığımız cevap:"İşte Bizim Başkan" oldu.
'Su' da Merdiven altı Tehlike
Belli yerel markalar kullanılarak, içlerine çeşme suyu doldurularak satılan suların ne sertifikaları var ne bir analiz raporu. Üstelik 5 yıl olması gereken raf ömrü 3 yıl. Birçok firmanın mağduriyetine sebep olan ve ülkemizin kazancının kaybolmasına neden olan bu merdiven altı şirketler piyasayı kırıyor.
Tamer Kıran, İMEAK DTO Başkanlığına aday
Tamer Kıran, İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına adaylığını açıkladı
KOSDER'den "Beyaz Liste" Çalıştayı
Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği Paris MOU Denetimlerine istinaden Türk Bayrağının Beyaz Listede kalması için yaşanan sorunlar ve neler yapılması gerektiği konusunun tartışmaya açılacağı geniş kapsamlı bir çalıştay düzenliyor