KARAMÜRSEL DMY MEZUNLAR DERNEĞİ 1. YILINI KUTLADI.

Karamürselli genç denizciler olarak bu misyonu omuzlarımızda hissediyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz

25 Temmuz 2011 Pazartesi 11:43 < EĞİTİM / ODALAR / DERNEKLER

24 Temmuz 2011 tarihinde Tuzla Gisbir Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen törene, Piri Reis Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Mahmut Celal Barla, Karamürsel Denizcilik MYO kurucularından Doç.Dr. Mustafa Hergüner, Denizcilik Federasyonu Başkanı ve ITÜ Denizcilik Fakültesi Mezunlar Derneği Başkanı Selçuk Şenkal, İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV)Başkanı Yılmaz Onur, Türk Kılavuz Kaptanlar Derneği Başkanı Ali Cömert, Karamürsel Denizcilik MYO Öğretim Üyelerinden Umut Ünal, Deniz Ticaret Gazetesi Editörü Yamaç Erözbek, Akredite Gözetim Firmaları Derneği başkanı kaptan Hüseyin Kale, AYT Kimya Ltd. Genel Müdürü Anıl Terzioğlu, dernek üyesi mezunlar katıldılar.

Törende açılış konuşmasını Başkan Mutlu Yelten yaptı ve Konuşmasını aşağıdaki şekilde gerçekleştirdi.

?Kuruluşundan bugüne bir yılın nasıl geçtiğini anlamadık. Gelişmiş toplumlarda sivil toplum kuruluşlarının özellikle mesleki alanda faaliyet gösterenlerin sektörlerinde etkin oldukları ve sorunların çözüm noktasında önemli bir yere sahip oldukları görülmektedir. Bizlerde Karamürselli genç denizciler olarak bu misyonu omuzlarımızda hissediyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. İnanıyorum ki bu dernek daha bir çok güzel işe imzasını atacaktır ve sorunlara çözüm üretecektir. Bu hedefte diğer sivil toplum kuruluşları ile işbirliği yapmak gerekmektedir. Bu konudaki çalışmalarımız devam edecektir. Geçtiğimiz bir yıl gibi daha nice yıllar daha rotamızdan sapmadan hedeflerimize doğru ilkeli ve dürüst bir şekilde ilerleyeceğiz. Bugün bizleri yalnız bırakmayan tüm Öğretmenlerimize, Sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.?

Başkanın konuşmasının ardından plaket törenine geçildi ve derneğe maddi manevi destek olan kişi ve kurum temsilcilerini teşekkür plaketleri verildi. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen tören yaklaşık 4 saat sürdü.

YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • helal olsun - 27 Eylül 2017 Çarşamba 18:37
    bu okulun tozunu biz yuttuk balini siz yediniz. bu dernek yillar oncede kurulmustu ama sonuc boyle olmamisti. ayrica nasil oluyoda mezunlar dernegi mezunlara bir cagrida bulunup torene davet etmiyo ona tartismali bir durum artik. !!! 9 kusurlu hareketten bir kaci beraber olmus burda.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.3067     EURO 7.3715     IMKB 94562     ALTIN 244,144