Tüm Manşetler
Siber Korsanların Hedefi Gemiler!Siber Korsanların Hedefi Gemiler!
Siber tehditlere karşı İstanbul Marriot Hotel Asia'da düzenlenen seminerde siber olayların artışı, siber olaylara karşı nasıl yol izlenebileceği gibi bir çok konu hakkında bilgi verildi.
'Tehlikeli Madde Eğitici Çalıştay'ın Sonrasında Eğitimlere Devam Ediliyor'Tehlikeli Madde Eğitici Çalıştay'ın Sonrasında Eğitimlere Devam Ediliyor
2008 yılından günümüze kadar yurt içi ve yurt dışında Tehlikeli Madde ve Lojistik Yönetimi eğitimleri veren uzman bir eğitim kurumu olan 3E Akademi, 2011 yılından bugüne kadar bakanlıktan yetkili olarak deneyimli eğitmen kadrosuyla çok sayıda liman ve liman işletmelerine acentelara açık grup veya özel grup eğitimleri olarak veriyor.
Müsteşar Suat Aka, Babasının Adına Okul AçtıMüsteşar Suat Aka, Babasının Adına Okul Açtı
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Suat Aka ile Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Bitlis programı kapsamında, yapımı tamamlanan Saadettin Aka Ortaokulu´nun açılış törenine katıldı.
Balıkçıların "Gurbette" Zorlu MesaisiBalıkçıların "Gurbette" Zorlu Mesaisi
Eylül ayında balık av yasağının kalkmasının ardından Türkiye'nin farklı kentlerinden Tekirdağ'a gelen tayfalar, geride bıraktıkları ailelerinin geçimini sağlamak için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.
Tek Nefeste Suyun Altında Bisikletle En Uzun Mesafe Gitme Rekorunu Kırmaya ÇalışacakTek Nefeste Suyun Altında Bisikletle En Uzun Mesafe Gitme Rekorunu Kırmaya Çalışacak
Çanakkale'de serbest dalış branşında milli sporcu olarak ülkemizi temsil eden Birgül Erken, tek nefeste bisikletle suyun altında en uzun mesafe gitme rekorunu kırmaya çalışacak.
Dünyada Sadece 5 Kişide BulunuyorDünyada Sadece 5 Kişide Bulunuyor
Zenginlerin son dönemdeki gözdesi arabalı yatlar oldu. Otomotiv ve deniz tutkunları için tasarlanan, birbirine takım araba ve yatların ilk örneği olarak SC 122 tarihe geçti.
Türkiye'de İlk Kez, Balık Dışkısı Gübre Olarak KullanıldıTürkiye'de İlk Kez, Balık Dışkısı Gübre Olarak Kullanıldı
Kapalı sistemlerdeki balık üretiminde doğada geri dönüşümü olmayan balık dışkıları, Türkiye'de ilk kez Antalya'da patlıcan ve marul üretiminde gübre olarak kullanıldı.
İşte Atatürk’ün “Geldikleri Gibi Giderler” Sözünü Söylediği “Kartal” Teknesiİşte Atatürk’ün “Geldikleri Gibi Giderler” Sözünü Söylediği “Kartal” Teknesi
Atatürk’ün 13 Kasım 1918 yılında düşman donanmasını İstanbul’da gördüğü ve “Geldikleri gibi giderler” sözünü söylediği “Kartal” teknesi, Tuzla Çiçek Tersanesi’nde karaya çekildi.
Gemi Yolcusuna 30 Dolar DestekGemi Yolcusuna 30 Dolar Destek
Gemi yolcusuna 30 dolar destek Turizm Bakanlığınca, Türkiye'ye kruvaziyer gemi ile turist getiren A Grubu seyahat acentalarına yolcu başına 30 dolar teşvik verilmesine ilişkin desteğin başvuruları 2 Nisan 2018'e kadar alınacak.
Bakan Arslan`ın 10 Kasım MesajıBakan Arslan`ın 10 Kasım Mesajı
Arslan "Büyük şahsiyetler yas tutularak değil, fikirleriyle, eserleriyle, fedakâr gayretleriyle anılırlar. Bizler de millet olarak, vefatının 79’uncu yılında Atatürk’ü, İstiklal savaşımızın başkumandanı, bağımsızlığımızın sembolü ve Cumhuriyetimizin kurucusu olarak gururla anıyoruz."