MARMARİS'TE DE DENİZCİLER BAĞRINA BASTI

Sektörün tabanı ile kucaklaşan, İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkan adayı Tamer Kıran'ı Marmarisli denizciler de sevgiyle karşıladılar

13 Mart 2018 Salı 10:52 < GÜNDEM
Başkan adayı Tamer Kıran liderliğinde Bodrum ve Marmarisli denizcilerle bir araya geldi.

Bodrum tersaneler bölgesindeki denizcileri ziyaret eden Tamer Kıran ve ekibi, Bodrumlu denizcilerin problemlerini dinledi. Samimi bir havada geçen görüşmelerde Bodrumlu denizciler, bu ziyaretlerin sektörel problemlerin giderilmesi konusundaki inançlarını artırdığını dile getirdiler.

Marmaris Blue Bay Otelde gerçekleşen toplantıyla başlayan, bölge firmaları ve denizcilerini ziyaretle devam eden buluşma, Marmarisli denizcilerin büyük ilgisine sebep oldu.

Toplantının açılış konuşmasında hareketi, amaçlarını, vizyonunu ve kendini tanıtan Tamer Kıran, denizcilerin zor günleri geride bıraktığını, yeni bir heyecan ve azimle tüm sorunlara çare bulacak direnci harekete teveccüh gösteren denizcilerin sayesinde oda seçimlerine yansıtacaklarını dile getirdi.

Kıran, "Odamızın yenilenmeye, tazelenmeye, yeni bir bakış açısına ihtiyacı var. Biz gücümüzü tabandan alıyoruz. Üyeler bizim en öncelikli sorunumuz ve konumuzu olacaktır. Nitekim tabandan uzaklaştıkça sektörden de kopuyorsunuz. Kaynaklarımızı adil kullanılacağını, korunacağını ve tabana yayılacağını taahhüt ediyoruz. Taban önemli dediğimiz için yönetim kurulu toplantılarımızı üç ayda bir farklı şubemizde yapacağız. Bugün nasıl sizleri dinlemek için uzak-yakın, büyük-küçük demeden kapı kapı geziyorsak; yarın da bütün sorunların halledilmesi için sizinle birlikte de gerekli bütün kapıları çalacağız. Kendi önceliklerimizi sektörün önceliği olarak sunmayacağız." dedi.

Toplantı ve ziyaretlerde Marmarisli denizciler sektörün sorunlarını dile getirerek, çözüm arayışlarında Hepimizin Odası Hareketi'ne tam destek vereceklerini vurguladılar.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2610     EURO 7.3524     IMKB 97988     ALTIN 242,791