TURGUTREİS’TE YELKEN FESTİVALİ COŞKUSU YAŞANDI

Beneteau’nun Türkiye distribütörü Tezmarin, 27-29 Temmuz tarihleri arasında D-Marin Turgutreis ev sahipliğinde yepyeni bir festivale imza attı.

02 Ağustos 2018 Perşembe 21:44 < YELKEN / TEKNE / MARİNA
Bu yıl ilk kez düzenlenen ve sadece Beneteau sahiplerinin katılımına açık olan Beneteau Sailing Fest’e 47 yelkenlide 300 deniz sevdalısı güneş, deniz, yelken ve eğlence için bir araya geldi.

Teknelerin boylarına göre 5 farklı kategoride mücadele ettiği yarışta Yiğit Eroğlu’nun Budaev, Emir İçgören’in Ameera 5, Aydın Yurdum’un Goblin 4, Bahadır Pekcan’ın Ilona ve Cem Gözen’in Burgan Bank Pupa yelkenlisi kendi kategorilerinde birinci oldu.

Üç gün boyunca süren festivalde ayrıca SUP (stand up paddle board) atölyesi, SUP Yoga, Pirelli 1100 Cabin ile test sürüşleri, kahvaltı ve yarış sonrası partileriyle hem denizde hem karada keyifli dakikalar yaşandı.

Sadece Beneteau sahiplerine özel olan festival; Naviga, Honda Türkiye, Burgan Leasing, Burgan Bank, Columbia, Hugo Boss, Number One FM, Bodrum Amerikan Hastanesi, Haute Board, Atelier Rebul, Bioderma ve Rebel Beans destekleriyle gerçekleşti
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6024     EURO 6.4267     IMKB 96982     ALTIN 221,663