VATAN PARTİSİ DTO'YA BAŞKAN ARIYOR

Vatan Partisi Deniz Ticaret Odası için yeni bir başkan adayı arayışı için bazı denizciler ile temas halinde olduğu açıklandı

17 Aralık 2017 Pazar 22:10 < GÜNDEM
Vatan Partisi'nin, yaklaşan Deniz Ticaret Odası seçimleri için yeni bir başkan adayı arayışı içinde olduğu ve bazı denizciler ile de başkan adayı tespiti için temas halinde olduğu ileri sürülüyor. 

Gazetemizin güvenilir kaynaklardan edindiği bilgiye göre, Vatan Partisi içindeki denizcilikten sorumlu birimin uzun zamandan beri destekleyebilecekleri bir Deniz Ticaret Odası başkan adayı arayışı içinde. Bu birimin aradığı başkan adayının ise, sistemin bir parçası olmayan, ancak kendi yağında kavrulmasına karşılık, Deniz Ticaret Odasının gelirlerine sahip çıkması, denizciliği uluslararası platforma taşıyabilmesi, Ulusalcılığı ön plana alması, onların deyişiyle yurtsever olması vasıflarının taşıması şart.

Yine gazetemizin ulaştığı bilgiye göre; Bu güne kadar pek çok denizci ile yüzyüze görüşmeler yapan Vatan Partisi denizcilik bölümü aradıkları bir adayın üzerinde anlaşmaları halinde, Vatan Partisi bu adayı bütün gücüyle destekleyecek. ve Vatan Partisinin yayın organlarında da tanıtmını ile seçim kampanyasını üstlenecek.

 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6626     EURO 6.5275     IMKB 96455     ALTIN 222,831